YUKA Ajans

KİTAP EDİTÖRLÜĞÜ

Bir fikri kitaba dönüştürmenin birçok aşaması vardır. Ancak hepsini parçalara ayıracak olsak her bir aşamanın ayrı bir tasarım ve emek süreci olduğunu söyleyebiliriz.

Yuka Editör için her kitap bir projedir. Fikirden rafa uzanan yolculukta yazarlarımızın doğru kurguyu yaparak içeriklerini okurları için en iyi şekilde hazırlayabilmelerine yardım ederiz.

Kurgu dışı kitaplar, roman ve öykü türlerinde dosyaların editörlüğü, projelendirilmesi ve dosya danışmanlığı gibi destekleriyle Yuka Editör, iyi kitaplar için bir araya getirdiği editörleriyle kitap yolculuğunda size hem rehber hem arkadaş olur…

Verdiğimiz Destekler

Editoryal Kurgu: Kitap fikirleriniz için doğru, uygulanabilir ve özgün kurgular yapabilmeniz için alanınıza özel indeks ya da yapı tasarımı oluşturmanıza destek oluruz.

Geliştirici Editörlük: Tamamlanmış dosyalarınızı yayına hazırlarken içerik geliştirme ve özgün içerik kurgularıyla kitabınızı yayınevine gönderilecek düzeye gelmesine destek oluruz.

Yazar Koçluğu: Kitabınızı yazarken ya da dosyanızı geliştirirken sizin yaratıcı süreçlerine müdahil olmadan kendi potansiyelinizi en iyi şekilde kullanmanıza destek oluruz.

Proje Danışmanlığı: Kitabınızı yazdınız ya da henüz kurgu aşamasındasınız, fikriniz kitap olmaya doğru giderken süreci doğru planlamanın, okur, raf ve yayıncı gibi hayati dinamikleri gözetmenin önemini biliyoruz. Aklınızdaki soruların cevaplarını ya da henüz farkında olmadığınız gerçekleri öğrenmeniz için süreci sağlıklı bir şekilde kurgulamanıza destek oluruz.

Kitap Raporlama: Kitabınızı yazdınız ve yayıncı arayışına girmeden önce profesyonel bir gözden geri bildirim almak istiyorsunuz. Dosyanız ile ilgili gerçekçi ve profesyonel geri bildirimler almanız için dosyanızı okur ve raporlayarak size ulaştırırız, böylece sağlıklı bir şekilde bilgilenmenize destek oluruz.