YUKA Ajans

HİZMETLERİMİZ

KİTAP
Her gün piyasaya onlarca kitabın çıktığı şu dönemde nasıl fark yaratacağınızı bilemiyor musunuz? Belki de yazacak harika bir hikayeniz var ama yazamıyorsunuz. Yazdınız ama kendinizden emin değilsiniz. Epeyce yazıp tıkandınız, ilerleyemiyorsunuz. Bir son okuma yapılsa size yeter. Her şey tamam ama yayınevleri ile iletişime geçemiyorsunuz. Her kitabın hikayesi farklı ve bu hikayenin arzu ettiğiniz aşamasında size destek olmaya hazırız. Detaylar için tıklayın.

DERGİ & GAZETE
İçeriği kaliteli, tasarımı iç açıcı, eline alanın uzun süre bırakmak istemeyeceği kurumsal ya da bireysel dergilerinizin içerik, tasarım ve baskı hizmetleri için buradayız. Siz hayalinizdeki dergiyi anlatın, biz tam istediğiniz gibi basılmış bir dergiyi size teslim edelim. Dergi hizmetlerimizi paket olarak ya da ayrı ayrı alabilirsiniz.

Gazeteler kağıdı, kokusu ve boyutu ile vazgeçilmezdir. İster kurumunuzun yayını isterseniz sizin bireysel bir girişiminiz olsun; biz buradayız. Gazetecilik kanımızda var; birlikte harika işler çıkarabiliriz.

İÇERİK ÜRETİMİ
Basılı yayınlarınız ya da web sayfalarınız için güncel, kaliteli, ürünlerinizle uyumlu içerik üretebiliriz.

DANIŞMANLIK